Redmi peynir ekmek gibi satan tabletini her yerde satışa sunma kararı aldı

Xiaomi, Çin’deki ana pazarında geçen hafta Redmi Pad Pro‘yu tanıttı. Ancak bu tabletin global piyasalarda da yakında yerini alması bekleniyor. Şirketin yeni nesil tabletinin başka bir büyük sertifikasyon platformunda görülmesi, küresel lansmanının çok yakın olduğuna işaret ediyor.

Bu hafta başlarında Redmi Pad Pro‘nun global versiyonu Google Play Konsolu üzerinde ortaya çıktı ve cihazın önemli özelliklerini açığa çıkardı. Bu listeleme, cihazın Latin Amerika için 2405CRPFDL ve dünya genelindeki diğer bölgeler için 2405CRPFDG model numaralarını ve donanım özelliklerini içeriyordu. Daha sonra tablet, FCC’ye 2405CRPFDL model numarasıyla kaydedildi. En son sertifikasyon kaydına göre, Redmi Pad Pro Android işletim sistemine dayanan HyperOS 1.0 özel arayüzü ile çalışacak.

Redmi peynir ekmek gibi satan tabletini her yerde satışa sunma kararı aldı

Global versiyonun, Çin’deki modelle aynı özelliklere sahip olması bekleniyor. Redmi Pad Pro, 12.1 inç boyutunda, 2.5K çözünürlük sunan, 120Hz yenileme hızına ve 600 nit zirve parlaklığına sahip bir LCD ekrana sahip. Cihaz, 8 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanına kadar destekleyen Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2 yonga seti ile güçlendirilmiş. Ön ve arka tarafta 8 megapiksel kamera bulunuyor.

Cihazı 10,000mAh kapasiteli büyük bir batarya destekliyor ve 33W hızlı şarj desteği sunuyor. Çin’de bu tablet, özel bir Harry Potter sürümüyle de piyasaya sürüldü ve şu anda Giztop üzerinden satın alınabiliyor. Ayrıca, marka yakın zamanda Çin’de aynı boyutta 260Hz yenileme hızına sahip bir IPS panel monitör de piyasaya sürdü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir